Skip to content Skip to footer

Infolinia czynna Pn-Pt 8.00-20.00, Sb 8.00-16.00

0 items - 0,00 zł 0
O firmie

Bosstal

Bosstal to firma specjalizująca się w sprzedaży wysokiej jakości garaży blaszanych, konstrukcji stalowych, płyt warstwowych oraz pawilonów z płyt. Nasze atuty to nie tylko doskonałe produkty, lecz także rzetelność w działaniu, błyskawiczne terminy realizacji oraz niezawodne dotrzymanie zobowiązań. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę i zaufanie na każdym etapie współpracy.

RZETELNA OBSŁUGA

Wykfalifikowani konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz doradzą w wyborze produktu. Zapewniamy stały kontakt telefoniczny oraz mailowy aby klient był obsłużony z należytą starannością, w miłej atmosferze.

Profesjonalny montaż

Nasi monterzy to nie tylko doświadczeni specjaliści, ale także symbol profesjonalizmu. Po przejściu szczegółowego szkolenia, są gotowi sprostać najwyższym standardom w zakresie montażu. Dzięki ich wiedzy i umiejętnościom, montaż naszych produktów odbywa się sprawnie i skutecznie, często w ciągu zaledwie jednej godziny. Kompleksowa i szybka obsługa to nasz znak rozpoznawczy.

Płatność

W naszej firmie stawiamy na transparentność i uczciwość. Dlatego też, płatność za montaż jest możliwa gotówką po jego zakończeniu. Klient ma pełną kontrolę nad procesem i widzi za co dokładnie płaci. Oczywiście, oferujemy także inne formy płatności (np. płatność przelewem w sklepie internetowym), aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów.

Dostawa

Dostawa naszych produktów odbywa się na terenie całego kraju. Dysponujemy własnymi samochodami, które są odpowiednio przystosowane do przewozu konstrukcji stalowych.

Kontakt

Masz pytania?
Skontaktuj się

INFOLINIA CZYNNA 8:00-20:00

Biuro: Józefa Piłsudskiego 4/9, 26-130, Suchedniów
Magazyn: ul. 3 maja 88, 26-110 Skarżysko-Kamienna